1- عضویت در این باشگاه شامل پرداخت هزینه اضافی یا بیشتر از مبلغ تور نبوده و نخواهد بود و فقط مختص افرادی که شرایط ذیل را داشته و از روحیه کار تیمی و همکاری برخوردار هستند می باشد.

2- عضویت در باشگاه همسفران ماجراجو برای همراهان محترمی که تجربه حداقل 3 سفر کلاسیک و نرمال با اکو سافاری یا تجربه حضور در سفرهای ماجراجویانه قبلی در گذشته داشته اند و به درخواست ایشان و با  تایید مسئول برگزاری و هماهنگی می توانند در این باشگاه عضویت داشته باشند.
 
3- خودروی اعضا باشگاه همسفران حتما باید شش سیلندر بوده و تنها خودروهای چهار سیلندر که امکان عضویت در این باشگاه را دارند تویوتا هایلوکس مدل ویگو (غیر اتوماتیک) و تویوتا هایلوکس مدل روو می باشند.
 
4- امکان عضویت برای دارندگان خودروهای چهار سیلندر نظیر نیسان رونیز یا پیکاپ نیسان و مشابه به دلیل نوع مسیر ها و چالش های غیر قابل پیش بینی در طول این سفرها مقدور نبوده ولی به صورت استثنا، همسفران قدیمی اکوسافاری با بررسی سفرهای قبلی که حضور داشته اند و تایدیه نهایی مسئول برگزاری و هماهنگی می توانند عضو باشگاه همسفران ماجراجو باشند. 
 
5- اعضا باشگاه همسفران مسئولیت هر نوع خرابی خودرو یا حوادث احتمالی رخ داده و هزینه های آن را در طول سفر های ماجراجویانه،با عضویت در این باشگاه پذیرفته و اکو سافاری در این شرایط فقط وظیفه حمایت فنی و پشتیبانی در داخل بیابان را بر عهده دارد.
 
6- لزوم حفظ محیط زیست و به همراه داشتن کیسه های ضخیم پلاستیکی برای انتقال زباله های تولیدشده هر خودرو در طول سفر و انتقال آن توسط همان خودرو و رعایت قوانین ارائه شده در طول سفر توسط مسئول برگزاری و هماهنگی یا مارشال الزامی می باشد. 
 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *